Köylü Yengemin Amının İçine Boşaldım

Köylü Yengemin Amının İçine Boşaldım

Selam dostlar ben fırat, sizlere dayımın eşini sikip içine boşalma anımı anlatmak istiyorum. Yengemin adı aliyedir ve 37 yaşında milf seksi bir köylü kadındır. İlk başlarda bana karşı soğuk olsa da daha sonra sikime zıplamaya başladı ve çok geçmeden aliye yengemi nasıl siktiğimi sizlere anlatayım.

Geçenlerde öyle güzel bir yemekler hazırlamıştı ki yengem resmen yemekten sonra az daha sikecektim onu. İlk başta yengemle baş başa güzel bir yemek yedik. Dayım şehirdeydi yarın dönecekti. Bende yengem yalnız kalmasın diye yanında olmak istedim. Yengem de köylü olduğu için çok ateşli bir kadındır. O kadar güzel bir kadındır işte. Yemekten sonra yengem güzel bir şekilde yaptığı tatlıdan bana bir tabak ikram etti ve bende yemeye başladım. Ardından güzel bir şekilde çay koydu çay içtik. Ardından yengemden bana masaj yapmasını istedim. Elleri çok güzeldir harika masaj yapar. Masaj yapmaya başlayınca ben gevşeyerek güzel bir şekilde kendimden geçerek zevk aldım ve ardından yengem ne oluyor sana be dedi. Bende ona dedim ki; azdırıyorsun beni bitiriyorsun beni dedim. Ardıdan götünü avuçlayarak elimle sıktım ve güzelce dudaklarını öpmeye başladım. Kendisi beni ne kadar iste de ben bırakmadım ve biraz daha ittikten sonra artık karşı koymayı bıraktı ve güzelce oda öpmeye başladı çok güzeldi. Arından amını yalayarak onu çok üst seviyede azdırmaya başladım. O kadar azdırıyordum ki resmen kendini delice inlemeye başladı.

Amını yaladıktan sonra kendisi benim sikimi aç köpekler gibi yalamaya başladı ve ben harika şekilde zevk almaya devam ettim. Uzun uzun sikimi yaladıktan sonra güzel bir şekilde ağzına döllerimi akıttım. İlk posta böyle oldu daha sonra ise sikimi onun amına sokarak resmen amından kan alır gibi sikmeye başladım. Çok harika inliyordu onun köylü inlemesi beni kendimden geçiriyor olsa gerek kasıla kasıla sikişmeye devam ettim. 20 dakika daha siktikten sonra kendisi ve ben aynı anda boşaldık ve bütün döllerim onun amının içinde kayboldu resmen. Çok güzeldi artık yengemle dayım her şehire indiğinde sikişiyoruz ve zevk alıyoruz.


Bu hikaye 14 Nisan 2022 tarihinde yayınlandı, 31279 kez okundu


En Çok Okunanlar

Tüm hikayeler »