Bakkal Amca Benim Götü Genişletti

Bakkal Amca Benim Götü Genişletti

Selamlar arkadaşlar benim adım ali. Geçenlerde bakkal amca benim götümü öyle bir sikti ki resmen götüm kanadı. Ama aldığım zevk paha biçilemezdi. O kadar güzel bir zevk aldım. Bu arada yaşım 18 izmir de yaşıyorum. Bakkal amca ise yaşı 54 adı da rahmi. Çok fazla uzatmadan hikayeme geçelim.

Ben yine markete gidip bir şeyler alıp eve geçecektim. Bakkal amca bana biraz bekle dedi hatta sende gel dedi benimle birlikte depoya, bende tamam dedim ama içinden düşünüyorum allla alla bu adam beni depoya niye davet ediyor üstüne bir de dükkanı kilitliyor. Olacak iş değil diye kendi kendime soruyorum. E ama olsun ne olacak dedim en fazla sikiliriz dedim ve rahmi amcanın, peşinden gittim. O nereye ben oraya. Bir kaç adım merviden indikten sonra bir masa vardı bir de evde kiler gibi yatak vardı. İlginç adam resmen evini buraya taşımız. Bana korkma canım dedi yaklaş yanıma dedi. Ben yanına gidince benim götümü okşamaya başladı. Benim de hoşuma gidiyordu yapma etme diye hiç direnmedim. O götümü okşadıkça içime güzel şeyler oluyordu bir yandan da sikim kalkıyordu. Bir eliyle götümü parmaklıyordu bir eliyle de sikimi okşayıp beni öpüyordu. Daha sonra rahmi abi sikini çıkarıp ağzıma vermek istedi bende kabul ettim ve rahmi amcanın siki ağzımdaydı. Mmh çok güzeldi sakso çekiyordum rahmi amcama. Artık ona kocacım diyordum ve çok zevkli bir şekilde ona sakso çekmeye devam ettim.

Sakso çekmeyi bıraktım artık ve rahmi amca kocamm benim göt deliğime öyle bir dil attı ki ohhh diyerek kendimden geçtim ben. Harika bir şekilde yalıyordu götümü resmen o an orda hemen koca sikini götüme sokması için yalvarıyordum. Rahmi amca götümü yalarken biraz daha parmakladı ve ardından güzel koca sikini göt deliğime soktu. Önce başı girdi ve bu beni delirtmeye yetti bile ben kendimi ona doğru çekerek bütün sikini götüme aldım ve rahmi amcanın hoşuna gitti aşkımm seni fena sikeceğim azgın aşkım diyerek fena halde götüme gel gitler yapmaya başladıı. O kadar çok zevk alıyordum ki arada titreyerek orgazm bile oluyordum. Müthiş bir şeydi bu. 15 dakika sana siktikten sonra rahmi amca götümün deliğinin içine sıcak döllerini boşaltıı ve benn bu dölleri hissedderek zevk aldım. Arttık rahmi amcamla yani kocamla her gün sikişiyoruz.
 


Bu hikaye 11 Nisan 2022 tarihinde yayınlandı, 33503 kez okundu


En Çok Okunanlar

Tüm hikayeler »